skip to Main Content

Privatumo politika

Privatumo politika

1. Employment.lt Slapukų politika

1.1. Vartotojas supranta ir sutinka, kad Employment.lt rinks informaciją apie Vartotojus naudodamas slapukus.

1.2. Slapukai yra pasyvūs failai, saugomi jūsų kompiuteryje ar kitoje IT įrangoje. Slapukai nekelia grėsmės įrenginiams. Naršydama interneto svetainėje naršyklė nuskaito slapukus ir pateikia informaciją, pavyzdžiui, atpažinti Vartotoją kaip Svetainės lankytoją ir pritaikyti Svetainės turinį prie Vartotojo poreikių.

1.3. Slapukai negali būti naudojami jūsų asmeniniam identifikavimui, tačiau Employment.lt kartu su kita informacija apie jus, jei mes ją saugome, gali būti naudojami jūsų kompiuterio ar kitos IT įrangos apsilankymams analizuoti. Surinkti duomenys naudojami tik laikantis galiojančių teisės aktų. Atkreipkite dėmesį, kad informacija saugoma tik tuo atveju, jei sutikote, kad būtų naudojami slapukai.

1.4. Employment.lt naudoja šiuos slapukus vykdydama įprastą veiklą ir siekdama įvairių sprendimų. Taip pat naudojame slapukus, kad rinktume statistiką, kuri, pavyzdžiui, gali būti naudojama mūsų svetainei tobulinti ir pritaikyti jos naudojimą svetainės lankytojų poreikiams.

1.5. Employment.lt naudoja slapukus šiais tikslais:

1.5.1. teikti aukštos kokybės paslaugas. Saugodama tam tikrą informaciją dokumentuose arba susiedama slapukus su vartotojo profilio registracija Svetainėje, Employment.lt Paslaugas gali teikti daug greičiau ir efektyviau daugiau lankytojų. Ši informacija paprastai saugoma šifruota forma, kurią gali iššifruoti tik Employment.lt;

1.5.2. apsaugoti Vartotoją nuo neteisėto jo prisijungimo duomenų naudojimo;

1.5.3. stebėti statistiką, pvz., lankytojų skaičių ir srautą. Tokia informacija nėra susieta su asmenine vartotojo informacija.

1.6. Vartotojas negali ištrinti savo slapukų svetainėje Employment.lt, tačiau visos naršyklės leidžia vartotojui ištrinti slapukus atskirai arba visus iš karto. Slapukų ištrynimo procedūra priklauso nuo Vartotojo naudojamos naršyklės. Jei naudojate daugiau nei vieną naršyklę, būtinai išvalykite visų jų slapukus.

2.Intelektinės nuosavybės teisės

2.1. UAB „Royal Silk Road“ yra visų teisių į Employment.lt turinį savininkas ir turi išskirtinę teisę juo naudotis. Visi prekių ženklai, dizainai, pavadinimai, logotipai ir kt. Svetainėje rodomos Paslaugos yra Employment.lt nuosavybė.

2.2. Bet koks trečiųjų šalių vykdomas Employment.lt turinio, dizaino ir (arba) kitokio naudojimo tvarkymas, kopijavimas ir (arba) kitoks naudojimas be raštiško Employment.lt leidimo ir (arba) pažeidžiant Taisykles yra autorių teisių pažeidimas. .

2.3. Naudojimosi svetaine sąlygas ir Privatumo politiką reglamentuoja Lietuvos Respublikos įstatymai. Už Svetainės sąlygų ir (arba) Privatumo politikos nesilaikymą taikoma teisinė atsakomybė.

UAB Royal Silk Road

Esame profesionalų komanda, moderniai žiūrime į darbo rinką ir siūlome efektyviausius personalo valdymo sprendimus, atitinkančius šiuolaikines darbo rinkos tendencijas.

Paslaugų teikimo svetainėje sąlygos
Privatumo politika

Įmonės kodas: 306100003
Adresas:
Konstitucijos pr. 12, Vilnius, Lietuva, LT-09308
Darbo laikas: Pr. – Pn.: nuo 8:00 iki 17:00

UAB Royal Silk Road

Esame profesionalų komanda, moderniai žiūrime į darbo rinką ir siūlome efektyviausius personalo valdymo sprendimus, atitinkančius šiuolaikines darbo rinkos tendencijas.

Paslaugų teikimo svetainėje sąlygos
Privatumo politika

Įmonės kodas: 306100003

Konstitucijos pr. 12, Vilnius
Lietuva, LT-09308

Pr. – Pn.: nuo 8:00 iki 17:00

© 2010 -2024 Visos teisės saugomos. employment.lt

Back To Top